18/07/2024 20:22
Search

Latvijas Žurnālistu asociācijas biedru kopsapulce 

Cienījamie LŽA biedri un kolēģi, ikgadējā kopsapulce norisināsies šī gada 22.martā, plkst.18.00. Esat laipni lūgti apmeklēt kopsapulci un satikt kolēģus klātienē vai pieslēgties tai attālināti. Reģistrācija būs atvērta no plkst. 17.00.

Kopsapulcē vēlēsim jaunu valdi, LŽA izcilības balvas un ētikas komisiju, tāpat, atskatīsimies uz 2023.gadā paveikto un apspriedīsim to, kas būtu jāpaspēj 2024.gadā.

Darba kārtībā:

  1. LŽA 2023. gada pārskata un revidenta ziņojuma apstiprināšana
  2. Jaunas LŽA valdes ievēlēšana
  3. LŽA valdes priekšsēdētāja ievēlēšana
  4. LŽA Izcilības balvas žūrijas ievēlēšana
  5. LŽA Ētikas komisijas ievēlēšana
  6. LŽA revidenta ievēlēšana
  7. Biedru jautājumi/viedokļi
  8. Citi jautājumi

Mīļie biedri, lai sapulcē būtu iespējams nodrošināt vēlēšanas, aicinām Jūs izvirzīt kandidātus šādiem asociācijas amatiem 2024.gadā:

–        Valdes loceklis (7);

–        Izcilības balvas žūrijas komisijas loceklis (5);

–        Ētikas komisijas loceklis (7);

–        Revidents (1).

Latvijas Žurnālistu asociācija ir nostiprinājusi vietu sabiedrības apziņā – ar mums rēķinās un viedokli respektē, tāpēc izvērtējiet pēc labākās sirdsapziņas Jūsu virzītās kandidatūras un noteikti nepalieciet malā nedz virzot kandidātus, nedz izdarot izvēli balsojumā. Ne tikai valdes, bet arī pārējie amati ir nozīmīgi žurnālistu kopienai, tāpēc iesaistieties ar savu iniciatīvu un viedokli, virzot zinošākos un atbilstošākos kolēģus asociācijas amatiem. Kandidēt var jebkurš no biedriem, izvirzot pats sevi vai kādu no biedru vidus, ar viņu to iepriekš saskaņojotPieteikt kandidatūru var līdz š.g. 20. martam, sūtot pieteikumu brīvā formā uz e-pasta adresi: zurnalisti.nvo@gmail.com.

 

Par pilnvarojumiem

Lai nodrošinātu kvorumu vēlēšanās, lūdzam kopsapulci apmeklēt pašam vai, ja tas nav iespējams, pilnvarot kolēģi, kas ir LŽA biedrs. Atgādinām, ka pārstāvim, piedaloties kopsapulcē, nepieciešama pārstāvamā biedra parakstīta pilnvara.

 

Ar cieņu, 

LŽA valde