18/07/2024 20:33
Search

Latvijas Žurnālistu asociācijas biedru sapulce 

Cienījamie kolēģi un LŽA biedri!

Atkal ir pienācis tas brīdis, kad Latvijas Žurnālistu asociācijai, pēc notikumiem bagāta un aktīvi aizvadīta gada, ir jāvērtē padarītais un jāpārvēlē valde, tāpēc aicinām asociācijas biedrus uz sapulci, šī gada 31.martā, plkst.18.00, klātienē un attālināti. Lai arī Covid-19 laiks mūs pieradinājis daudz ko darīt attālināti, esat laipni lūgti apmeklēt sapulci un satikt kolēģus klātienē. Reģistrācija būs atvērta no plkst. 17.00.

Darba kārtībā

  1. LŽA 2022. gada pārskata un revidenta ziņojuma apstiprināšana
  2. Jaunas LŽA valdes ievēlēšana
  3. LŽA valdes priekšsēdētāja ievēlēšana
  4. LŽA Izcilības balvas žūrijas ievēlēšana
  5. LŽA Ētikas komisijas ievēlēšana
  6. LŽA revidenta ievēlēšana
  7. Biedru jautājumi/viedokļi
  8. Citi jautājumi

 

Mīļie biedri, lai sapulcē būtu iespējams nodrošināt vēlēšanas, aicinām Jūs izvirzīt kandidātus šādiem asociācijas amatiem 2023.gadā:

–        Valdes loceklis (7);

–        Izcilības balvas žūrijas komisijas loceklis (5);

–        Ētikas komisijas loceklis (7);

–        Revidents (1).

 

Latvijas Žurnālistu asociācija ir nostiprinājusi vietu sabiedrības apziņā – ar mums rēķinās un mūsu viedokli respektē, tāpēc izvērtējiet pēc labākās sirdsapziņas Jūsu virzītās kandidatūras un noteikti nepalieciet malā nedz virzot kandidātus, nedz izdarot izvēli balsojumā. Ne tikai valdes, bet arī pārējie amati ir nozīmīgi žurnālistu kopienai, tāpēc iesaistieties ar savu iniciatīvu un viedokli, virzot zinošākos un atbilstošākos kolēģus asociācijas amatiem. Kandidēt var jebkurš no biedriem, izvirzot pats sevi vai kādu no biedru vidus, ar viņu to iepriekš saskaņojot. Pieteikt kandidatūru var līdz š.g. 29. martam, sūtot pieteikumu brīvā formā uz e-pasta adresi: zurnalisti.nvo@gmail.com.

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka ir būtiski nodrošināt kvorumu vēlēšanās, tāpēc lūdzam sapulci apmeklēt pašam vai, ja tas nav iespējams, pilnvarot kolēģi, kas ir LŽA biedrs. Atgādinām, ka pārstāvim, piedaloties sapulcē, nepieciešama pārstāvamā biedra parakstīta pilnvara.

Ar cieņu, 

LŽA valde