20/07/2024 10:37
Search

Seminārs par mantiskā stāvokļa deklarēšanu un autoratlīdzībām

Strauji tuvojas likumā noteiktais termiņš, līdz kuram visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri atbilst noteiktiem kritērijiem, ir jāiesniedz mantiskā stāvokļa deklarācijas. Turklāt šogad līdz 1. jūnijam ir pagarināta arī ikgadējo iedzīvotāju ienākumu deklarāciju iesniegšana.

Tādēļ šī gada 9. maijā aicinām uz Latvijas Žurnālistu asociācijas organizēto semināru par mantiskā stāvokļa deklarēšanu un nodokļiem. Seminārā kompetenti speciālisti – VID nodokļu pārvaldes direktores vietniece Dace Pelēkā un auditorkompānijas PricewaterhouseCoopers nodokļu konsultante Viktorija Kristholde-Lūse izskaidros Fizisko personu mantiskā stāvokļa deklarēšanas likuma un nodokļu likumu prasības, kā arī atbildēs uz asociācijas biedrus interesējošiem jautājumiem par nodokļu un mantiskā stāvokļa deklarēšanas tēmām.

Seminārā atbildes par nodokļu/darba likumdošanas prasībām attiecībā uz medijiem sniegs arī Valsts Darba inspekcijas pārstāvis.

Visi gaidīti uz semināru 2012. gada 9. maija vakarā, 17:30, Rīgas Ekonomikas augstskolā, Rīgā, Strēlnieku ielā 4, 507. kabinetā (5. stāvā).

P.S. Valde aicina būt aktīviem un izmantot iespēju noskaidrot Jums interesējošos jautājumos.