18/07/2024 20:39
Search

Vieslekcija „Interaktīvais kino”

Kristofera Heils (Christopher Hales) piedāvā vieslekciju Latvijas Žurnālistu asociācijas biedriem 31.oktobrī, pulksten 18.00, 3.auditorijā. Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema ielā 16. Vieslekcijas tēma: *Interaktīvais kino*. Anda Rožukalne sola, ka neko tamlīdzīgu vēl neesam redzējuši un nekad neesam ar savu balsi vai kustībām no skatītāja sēdvietas izvēlējušies filmas ritējuma ātrumu vai mainījuši tās sižetu!

Interaktīvais kino ir pārsteidzošs mākslas, tehnoloģiju un realitātes savienojums, ko var izmantot arī mediju darbā. Tas ir asprātīgs un aizraujošs. RSU pasniedzējs K.Heils ir viens no nedaudziem cilvēkiem, kas ar to nodarbojas profesionālā līmenī.

Atbilstoši žurnālistu, redaktoru, producentu auditorijai viņš vairāk stāstīs par dokumentālo interaktīvo kino. Esat aicināti arī diskutēt ar Kristoferu un paspriest šīs kino pieejas izmantošanu žurnālistikā! Noteikti ņemiet līdzi savu kolēģus – fotogrāfus, operatorus, režisorus, producentus, visus, kas vēlas uzzināt ko pavisam jaunu.